Розділ Прикормка для риби поповнився смачними прикормками КЛАСТЕР (KLASSTER) по смачним цінами. Великий вибір!

Доставка та оплата

Подача заявки

Перш ніж подавати заявку на придбання товару, — будь ласка, перейдіть по посиланнях, ознайомтеся з повним асортиментом продукції, цінами, умовами:

Продати заявку можливо таким чином:

  • за допомогою «Кошика» в описі кожного товару;
  • скачати прайс-лист, указати потрібну кількість товару й відправити цей файл на snastiopt@ukr.net (дуже зручна форма подачі заявки з автопідрахунком суми, рекомендуємо!);
  • на snastiopt@ukr.net у вільній формі;
  • по телефонах:
+38 (099)125-87-07
+38 (068) 605-99-09

Після оформлення замовлення (якщо заявка відповідає Умовам), менеджер обов'язково зв'яжеться з вами, використовуючи зазначену контактну інформацію, для підтвердження параметрів зробленого замовлення й уточнення способу й часу одержання замовлених товарів.

Після подачі заявки потрібно уточнити у менеджера актуальність цін і наявність товару на складі (контактна інформація).
Заявки обробляються по черзі впродовж 1-3 робочих днів залежно від завантаження роботою. У першу чергу обробляються оптові заявки, у яких замовляється товар упаковками.

 

Способи оплати снастей оптом*

  • Готівкою (передоплата). Після того, як заявка повністю сформована й відома кінцева сума — замовник оплачує товар на картку Приватбанку. Гроші надходять практично відразу після переказу.
  • Післяплатою. Замовник оплачує товар при одержанні на місці, на складі транспортної компанії у своєму місті. УВАГА! Відправляючи товар післяплатою, - ми йдемо на зустріч клієнтам. Просимо і Вас ставитися максимально серйозно до таких замовлень. Не робіть замовлень, якщо не впевнені на 100%, що заберете їх у кур'єра доставки! Таким чином Ви зберігаєте позитивний рейтинг інтернет-покупця України і зможете робити покупки в будь-якому інтернет-магазині надалі. Посилки, відправлені післяплатою і не забрані протягом безкоштовного терміну зберігання, - повертаються назад! Повернення відбувається автоматично вранці останнього дня безкоштовного зберігання посилки у відділенні. Точну дату, до якої посилка зберігається безкоштовно, можна дізнатися при відстеженні посилки на сайті перевізника, а також ця дата вказується в смс при прибутті посилки у відділення Нової пошти. Всі можливі витрати, пов'язані з автоповерненням незабранной посилки, несе замовник. Компанія "Снасті оптом" не несе відповідальності за несвоєчасне отримання посилки замовником зі складу компанії-перевізника, а також за додаткові витрати замовника в зв'язку з цим.

*Шановні користувачі! Остерігайтеся шахрайства! У черговий раз прагнемо вас застерегти й відгородити від дій зловмисників. Особливо це стосується способів оплати переказом грошей. Будь ласка, пам'ятайте, що наші менеджери НЕ ВІДПРАВЛЯЮТЬ СМС із реквізитами без попереднього дзвінка клієнтові. Переконливо просимо вас після одержання реквізитів оплати передзвонити нам і перевірити ще раз правильність. Це зможе вберегти вас від різних випадків шахрайства. Ми просимо вас бути дуже уважними при покупках в інтернеті!

Після того, як рахунок сформований і виставлений - рахунок повинен бути оплачений протягом 3-х робочих днів. Протягом цього періоду товар зарезервований для вас. Неоплачені протягом трьох днів заявки після дати виставляння рахунки розформовуються. У випадку більш пізньої оплати не гарантується наявність усього замовленого асортименту і ціни на товар. Датою оплати вважається день надходження грошей на картковий рахунок.

 

Доставка товару

Після одержання грошей ми відправляємо товар будь-яким сервісом доставки на вибір замовника: Нова пошта, Укрпошта.

Накладну/товарний чек відправляємо разом з товаром. Номер експрес-накладної (ТТН) відправляємо смс-повідомленням на телефон клієнта наприкінці робочого дня, або наступного дня після відправлення посилки.

Вартість і строки доставки залежать безпосередньо від вибраного сервісу доставки; від кількості місць, ваги, габаритів вантажу; відстані й інших умов перевезення. Послуги транспортної компанії оплачує замовник при одержанні товару. При замовленні товару післяплатою замовник також оплачує доставку грошей назад.

Увага!!! Інтернет-Магазин «Снасті оптом» не відповідає за роботу служб-перевізників (затримка прибуття вантажу, зовнішні ушкодження впакування, ін.).

Відправлення товару. Відправлення здійснюємо щодня з понеділка по п'ятницю. Заявки обробляються по черзі впродовж 1-3 робочих днів залежно від завантаження роботою.

Користуючись мережним сайтом www.snastiopt.com клієнт підтверджує, що ознайомлений і згодний з Умовами співробітництва, викладеними в даному розділі, і зобов'язується їх виконувати. У вміст періодично можуть вноситися зміни й доповнення.