Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Контакти

Телефони:

(068) 605-99-09, Київстар

(099) 125-87-07, МТС

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Євген Анатолійович

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 2774

Спінінги Major Craft

Відображати:
Сортування
Код: 5629
  Спінінг Майор Крафт Tropara. Дана лінійка вудилищ японського виробництва відноситься до спі
3547.50 грн.
Базовано на 5 відгуках.
Код: 5622
  Спінінг Майор Крафт Solpara - серія спінінгів японського виробництва, яка позиціонується, я
3418.50 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 5627
  Спінінг Майор Крафт Solpara Seabass - серія спінінгів японського виробництва, яка позиціону
3676.50 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Код: 5630
  Спінінг Major Craft Crostаge застосовуються для самих різних приманок та способів лову. Дан
5611.50 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 5626
  Спінінг Major Craft Solpara - спінінги японського виробництва. У нас представлені у продаж
4386.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 5621
  Спінінг Майор Крафт Basspara орієнтований, в першу чергу, на ловлю басса, тобто окуня. Тим
3741.00 грн.
Базовано на 5 відгуках.
Код: 5628
  Спінінг Major Craft Trapara - це вудлища японського виробництва. Дана лінійка відноситься д
3289.50 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Код: 5624
  Спінінг Майор Крафт Solpara - серія спінінгів японського виробництва. Хоча вона позиціонуєт
3612.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 5623
  Спінінг Major Craft Solpara - серія спінінгів, яка позиціонується, як серія спінінгів для м
3547.50 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 5625
  Спінінг Major Craft Solpara - серія спінінгів японського виробництва, яка позиціонується, я
4289.25 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Спінінги Major Craft

Спинінгова ловля - один з найпопулярніших видів лову. Ніякий інший лов не зрівняється з ним по інтенсивності вражень. І тому ми пропонуємо купити спінінги Major Craft в інтернет-магазині "Снасті оптом"!

спиннинг Major Craft

 

Спиннінгове вудлище - головна частина снасті. Вудилища Major Craft виготовляються з карбону - полімерного композиційного матеріалу, що складається з переплетених ниток вуглецевого волокна. Цей матеріал володіє дуже високою міцністю, що дозволяє вудилищу без шкоди переносити високі перевантаження. При виготовленні вудилищ застосовуються останні напрацювання в області виробництва вуглепластика. Причому фірма випускає виключно спінінги, так що за якість можна бути спокійними.
Дані спінінги забезпечені керамічними кільцями SiC в сталевій оправі. Виробництва, як правило, японської компанії Fuji. Кільця розташовані на бланку завжди правильно, банк відмінно збалансований і дозволяє здійснювати дуже точні кидки. А завдяки малій вазі застосовуваних матеріалів, навіть далекі заброси будь-яким вудилищем Major Craft не вимагають особливих зусиль.

Рукоятка вудилищ Major Craft (Майор Крафт) в залежності від серії виконана з пробки (наприклад, серія Trapara), або з матеріалу ЕВА (EVA) — этиленвинилацетата. Цей сучасний матеріал
довговічніше пробки, добре переносить недбале поводження (що не рідко під час екстремальних рибалок), легко відчищається від різних забруднень. Крім того, він дуже стійкий до масел, розчинників та високій температурі.

У нас на сайті представлений широкий вибір якісних японських спінінгів Major Craft. Всі ці вудилища в якійсь мірі володіють універсальністю застосування. І якщо ви купите спінінг під певний вид лову і використання конкретної приманки, то зможете його використовувати і в багатьох інших випадках.
Підводячи підсумок, можна сказати, що спінінгові вудилища Майор Крафт (Major Craft) - це не тільки прекрасне поєднання ідеальної японської якості і відносно невисокої ціни, але щє це чудова снасть, з прекрасним дизайном і відмінною ергономікою.

Купуючи спінінгові вудилища Major Craft в інтернет-магазині "Снасті оптом" ви купуєте міцний виріб, який довгі роки буде радувати вас на риболовлі!