Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Контакти

Телефони:

(068) 605-99-09, Київстар

(099) 125-87-07, МТС

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Євген Анатолійович

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 2774

Чохли для вудок і спінінгів

Відображати:
Сортування
Код: 6025
Чохли для спінінгів і вудок в інтернет-магазині "Снасті оптом". Чохол для вудилищ і сна
663.38 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код: 8237
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ Kaida (WEIDA) у нас на сайті! Чохол для снаст
238.13 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Код: 6024
Чохли для спінінгів на сайті "Снасті оптом". Чохол для снастей і вудилищ Kaida, двосекц
597.37 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Код: 27125
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ Kaida (WEIDA) у нас на сайті! Чохол для спінінг
591.29 грн.
Код: 27126
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ Kaida (WEIDA) у нас на сайті! Чохол для спінінг
643.13 грн.
Код: 27164
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ у нас на сайті! Чохол для спінінгів і вудок. Ри
565.78 грн.
Код: 27163
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ у нас на сайті! Чохол для спінінгів і вудок. Ри
565.78 грн.
Код: 27168
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ у нас на сайті! Чохол для вудок і спінінгів. Тк
822.95 грн.
Код: 27166
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ у нас на сайті! Чохол для снастей і вудилищ. Чо
694.57 грн.
Код: 27167
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ у нас на сайті! Чохол для снастей і вудилищ. Ос
746.00 грн.
Код: 27165
Ви можете купити оптом чохол для снастей і вудилищ у нас на сайті! Чохол для вудилищ і снастей. Ма
617.21 грн.
Код: 6026
Чохли для вудок в інтернет-магазині "Снасті оптом". Двосекційний чохол для вудилищ і сн
177.79 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Код: 6027
Чохли для вудилищ в інтернет-магазині "Снасті оптом". Чохол для вудилищ і снастей Kaida
247.04 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Чохли для вудок і спінінгів

Чохол для вудок і спінінгів в інтернет-магазині "Снасті оптом".

Для зручного перевезення риболовних снастей та спорядження у нас у продажу ви можете побачити різні рюкзаки, сумки, коробки, але окремою категорією виділяються ми для вудок і спінінгів. Ці прості аксесуари сильно спрощують транспортування найцінніших снастей, тому ми пропонуємо купити чохли для вудок і спінінгів за оптовими цінами.

Будь-який рибалка піклується про збереження своїх вудилищ. І просто не можливо це зробити, якщо у вас немає чохла для вудок. Крім транспортування, навіть зберігати вдома довгий час (зимовий період) спінінги рекомендується в чохлі. Чохол вбереже стики спінінгів або вудок від пилу та інших дрібних частинок, особливо це актуально для телескопічних вудилищ. Потрапили частинки надалі будуть призводити до появи подряпин, мікротріщин, і поступового руйнування стику. Загалом це скорочує термін служби вудилища. Ви будете ним користуватися і далі, але от відчуття комфортності вже не буде. Або ж в гіршому випадку станеться якась фатальна поломка, і звичайно, відбудеться в самий невідповідний момент.

Дійсно хороший чохол для спінінга, крім свого основного завдання - транспортування вудлища, також здатний успішно виконувати ряд другорядних. Чохол для вудок повинен мати кілька додаткових відсіків для різних риболовних аксесуарів.
Чохли для спінінгів і вудок випускаються декількох різновидів. Вони бувають жорсткі, напівм'які і м'які. М'які чохли, хоч це і найбільш недорогий варіант, є найпоширенішими, і, напевно найзручнішими моделями. М'які Чохли для спінінга купити які ви можете на нашому сайті виготовляються як односекційними, так і більше, що вміщають кілька вудилищ. Як правило, вони забезпечені безліччю додаткових кишень і відділень, що дозволяють з легкістю розмістити купу необхідних дрібниць і аксесуарів. Такі чохли чудово захищають від бруду, пилу і вологи, але при покупці варто звернути увагу на те, що б чохол закривався на блискавці, а не на застібки або липучки. Цей варіант набагато краще, оскільки забезпечує більший захист від піску і пилу. Жорсткі чохли більш дороги, але володіючи тими ж перевагами, що і м'які, мають ще одну істотну перевагу. Жорсткі чохли для вудилищ конструктивно забезпечені пластмасовим або картонним каркасом і в якійсь мірі (залежно від конкретної моделі) страхують вудилища від механічних пошкоджень.
Вимоги до чохлів прості. Чохол для вудилища повинен бути міцний, надійний, зручний і забезпечувати максимально можливий захист снастей від вологи, пилу, піску і т. д. Який би не був чохол, він повинен бути місткий, але не громіздкий, зручний - забезпечувати легкий і швидкий доступ до разложенному по відділеннях рибальському інвентарю, міцний і, звичайно, непромокаючий.

Всі представлені у нас чохли відповідають зазначеним вимогам. Вони виготовлені з міцного водонепроникного зносостійкого матеріалу. Ергономіка продумана до дрібниць, ви зможете швидко, не витрачаючи часу діставати і прибирати з додаткових відділень будь-які необхідні речі. Чохли закриваються на зручні і надійні двозамкові блискавки, що дає додаткову зручність у використанні. Чохли багатосекційні, і дозволяють розміщувати кілька вудилищ.

Якщо ви дбайливо ставитеся до ваших вудилищ і хочете довгий час ними комфортно користуватися, вам просто необхідно купити чохол для спінінга або вудки в магазині "Снасті оптом", а ми відправимо його вам в будь-яке місце України зручним способом!