Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Контакти

Телефони:

(068) 605-99-09, Київстар

(099) 125-87-07, МТС

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Євген Анатолійович

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 2774

Годівниці для риби

Відображати:
Сортування
Код: 305
Годівниця для фідера "Кулю" за низькою ціною в інтернет-магазині "Снасті оптом"!
4.10 грн.
Базовано на 8 відгуках.
Код: 117
Годівниця для фідера "Кулю" за низькою ціною в інтернет-магазині "Снасті оптом"!
1.50 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 291
Годівниця донна "Кавун" в інтернет-магазині "Снасті оптом" за низькою ціною! С
5.35 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Код: 27301
Набір годівниць для риболовлі Флет за низькою ціною в інтернет-магазині "Снасті оптом"!
77.00 грн.
Код: 8981
Годівниця карась не фарбована в інтернет-магазині "Снасті оптом" за низькою ціною! Годів
0.98 грн.
Код: 8982
Годівниця Вбивця карася кручена в інтернет-магазині "Снасті оптом" за низькою ціною! Пру
0.85 грн.
Годівниці для риби


Годівниці для риболовлі в інтернет-магазині "Снасті оптом".

Сьогодні годівниці для риболовлі застосовуються, в основному, для фідерної ловлі. Вибір годівниць для риболовлі, які ми пропонуємо купити в Україні в магазині "Снасті оптом", дуже широкий. Ви можете вибрати годівницю для фідера, карпову або зимову годівницю. 
Ще трохи років тому фідери були не так поширені, але годівниці використовуються на риболовлі дуже давно. Використання цих снастей при певному типі лову просто необхідно. І сьогодні замість саморобних кривих годівниць для риболовлі ми користуємося сучасними снастями, виготовлені провідними виробниками в цій галузі.

Правильний вибір годівниці надає прямий вплив на результат риболовлі. Підбираючи годівницю для риби, слід враховувати такі особливості водойми, як течію, рельєф дна, грунт. Також грає роль приманка, якой ви будете заряджати годівницю. Основні характеристики годівниці для риболовлі - розмір, вага, форма.

Фідерна ловля зараз отримала величезне поширення, і в продажу можна побачити велику кількість годівниць, призначених безпосередньо для фідерної риболовлі. При цьому необхідно враховувати відповідність ваги годівниці і тесту фідерного вудилища. При лові коропа цим способом крім коропового вудилища використовуються спеціальні коропові годівниці, найкращим чином пристосовані для лову цієї здобичі.

Якщо ви ще не ловили фідером, ми рекомендуємо вибрати і купити годівниці для риболовлі та інші необхідні снасті в нашому магазині за низькою ціною!