Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!

Про нас

Снасті оптом — інтернет-магазин риболовних товарів. Ці товари потрібні багатьом, а от ходити по магазинах люблять не всі. А вже тим більше, за оптовими покупками. Тому ми ставимо перед собою завдання забезпечити всім необхідним любителів рибної ловлі, а також представників роздрібних торгових точок, що займаються реалізацією товарів для риболовлі. Сьогодні інтернет-магазин Снасті оптом - це велика кількість затребуваного товару для риболовлі за низькими цінами. Товару як для оптових, так і для роздрібних покупців. Купити рибальські снасті в Україні в нашому магазині - це просто і вигідно!

Ми пропонуємо вам більше 2000 товарних позицій, які постійно оновлюються. На сьогодні у нас у продажу:

та багато інших товарів для риболовлі.

Переваги інтернет-магазину Снасті оптом:

На сьогоднішній день "Снасті оптом" є найпопулярнішим магазином, що забезпечує продаж рибальських товарів в Україні. Ми завоювали довіру наших клієнтів завдяки відмінному сервісу, високій якості товарів, розумним низькими цінами.

Задоволеність наших покупців та високий рівень обслуговування, багаторічний досвід роботи - незаперечні переваги інтернет-магазину Снасті оптом!

 

Відомості про компанію:

Контактна особа:   Євген Анатолійович

Сайт:                       www.snastiopt.com

Адреса:                   Україна, Одеська область, Одеса, вул. Фабрична, 2774

Телефони:              +38 (099) 125-87-07 МТС, +38 (068) 605-99-09 Київстар.